Wandale

Ta sprawa jest właściwie oczywista i pisanie na ten temat nie ma najmniejszego sensu. Dla jednych to oczywista oczywistość, do drugich i tak nic nie dotrze. Jednak muszę to z siebie wyrzucić.

Szanowni krajanie (a może sąsiedzi na gościnnych występach) bazgrzący po przystankach, przekręcający znaki, porzucający butelki, puszki i wszelkie inne opakowania w miejscu, w którym akurat skończyła się ich zawartość, dlaczego mnie okradacie? Zresztą mniejsza o mnie. Dlaczego siebie okradacie? Naprawdę nie wolelibyście, żeby za te pieniądze, które teraz są wydawane na naprawianie wyrządzanych przez was szkód, było zrobione coś innego? Nie wolelibyście dodatkowej latarni, kawałka równej drogi, albo poprawienia stanu stadionu?

Myślę, że niektórzy komentatorzy powinni być zadowoleni. Tym razem nie napisałem nic na temat parafii, proboszcza ani kościoła.

Jedna myśl na temat “Wandale

  1. Nareszcie zaczynasz widzieć cos więcej !!! GRATULUJĘ !!! Do tych wandali zaliczyłbym – o zgrozo – OSP Szebnie. Jak w maju położyli podłogę tak leżała prawie do końca wrzesnia. Kto za to zapłaci ? Odpowiedź – My z podatków lub darowizn by im kupić nową.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s